Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI MAG 322UPF, 32", Rapid IPS, 160Hz, 1ms, UHD 3840x2160, FLAT, HDR 400, FreeSync Premium, KVM, Console mode, APP, PIP, PBP, 400 nits, 1000:1, 100M;1, DP (1.4a), 2x HDMI (2.1), 1x Type-C (DP alt. PD 90W), USB HUB, Adj.Stand 100mm, Swivel,Tilt, VESA
MSI MAG 322UPF е невероятен 32-инчов монитор, който разполага с UHD панел, който поддържа резолюция до 3840x2160. Този 16:9 панел позволява на геймърите да изследват по-големи игрови сцени в сравнение с други традиционни FHD панели и им осигурява завладяващо игрово изживяване. Кристално чистият образ със сигурност ще ви даде конкурентно предимство за прецизни решения в игри с бързи движения. MSI MAG 322UPF идва с вградено гейминг приложение, което ви позволява да персонализирате и да настройвате най-добрите режими на монитора с клавиатура и мишка по много лесен начин. Този монитор разполага със сертификата VESA DisplayHDR400, което означава, че е класифициран като дисплей с възможно най-реалистичните цветове. Освен това той разполага с вградено хардуерно решение за намаляване на светлинните емисии в синьо-виолетовия сегмент на спектъра на синя светлина без да прави никакви компромис с качествено на цвета и картината пред вас. MSI MAG 322UPF разполага с Rapid IPS панел със 160Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция, което ви носи най-големи ползи в жанрове с бързо движещи се игри като стрелба от първо лице, ръкопашен бой, състезателни симулатори, стратегии в реално време и спортни игри. Този тип игри изискват много бързи и прецизни движения, което ще ви бъде гарантирано с този страхотен монитор.
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 160Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 3 USB 2.0 Type-A, USB 2.0 Type-B |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | 45° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 72.7 x 23.3 x 49.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.1845 x 0.1845 mm |
| Стандарти | CIE1976 |
| Честота H/ V | 180 - 352 KHz / 48 - 160 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.