Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI Optix MAG342CQR, 34", 144Hz, 1ms, VA, 3440x1440 UWQHD, 21:9, AG, Curve 1500R, Night Vision, Anti-Flicker, Adaptive-Sync, 300 cd/m2, Contrast 4000:1, 2x HDMI (2.0), DP 1.4, Height Adj 90mm, Tilt, Swivel, Pivot, Frameless, VESA75, 9S6-3DB65H-026
Визуализирайте победата си с извития геймърски монитор MSI Optix MAG342CQR. Той е оборудван със 144hz честота на опресняване + VA панел с 1ms време на реакция, които ще ви помогнат при игрите, в които героят ви трябва да се движи много бързо: стрелба от първо лице, ръкопашен бой, бягане, стратегия в реално време и спорт. Този тип игри изискват много бързи и прецизни движения, а този монитор ще ви даде нужното предимство, за да победите враговете си. MSI Optix MAG342CQR е 34-инчов монитор с впечатляваща WQHD (3440 x 1440) резолюция, която ви гарантира изображения с по-големи детайли и подобрено качество. Освен това дисплеят има широк цветови диапазон, който ви осигурява картина с безупречна точност. Този монитор има извит, широкоъгълен дисплей с кривина 1500R, който ви помага да разгромите всички свои опоненти на виртуалното бойно поле. Извитите панели на дисплея ви помагат да се потопите в играта и да се чувствате като част от нея. Благодарение на всички нови технологии в MSI Optix MAG342CQR вашата игра ще бъде по-добра от всякога, а всеки ваш противник – елиминиран.
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms MPRT |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 4 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | Pivot |
| Регулиране на височина | 90 mm |
| Рамка | Frameless Design |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 39 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 81.0 x 27.0 x 51.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |
| Други | Display Colors 1.07 billion (8 bits + FRC); Anti-Flicker, Less Blue Light; Headphone out, Kensington Lock |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.23175 x 0.23175 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.