Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI MAG 345CQR, 34", VA, 180Hz, 1ms, UWQHD 3440x1440, 21:9, FreeSync Premium, HDR, Ai VISION, LBL, Night Vision, Console mode, VRR, CEC, 300 nits, 3000:1, 100M;1, DP (1.4a), 2x HDMI (2.0b), Headphone out, Adj.Stand 100mm, Swivel,Tilt, VESA
MSI MAG 345CQR e 34-инчов монитор с извит панел на дисплея, който има кривина от 1000R. Тази кривина го прави идеалният избор за широк спектър от приложения – от общо бизнес ползване до гейминг. Извитият панел ви помага да се потопите в играта пред вас изцяло и да бъдете по-свързани с цялото гейминг изживяване. Този монитор разполага с VA панел с ултра бърза 180Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция, което ви носи най-големи ползи в жанрове с бързо движещи се игри като стрелба от първо лице, ръкопашен бой, състезателни симулатори, стратегии в реално време и спортни игри. Този тип игри изискват много бързи и прецизни движения, което ще ви бъде гарантирано с този страхотен монитор. MSI MAG 345CQR е HDR готов, което ви осигурява впечатляващи детайли чрез контраст и настройка на сенките. Този монитор е перфектният избор за геймъри, които предпочитат конзолните игри и ви гарантира, че ще бъдете победители във всяка виртуална битка. Освен това мониторът разполага с впечатляваща RGB подсветка в задната си част, която го прави страхотно визуално допълнение към вашата гейминг система.
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1000R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | 30° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 79.7 x 33.2 x 51.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Стандарти | CIE1976 Standard |
| Честота H/ V | 68.47 KHz - 268.2 KHz /48 Hz - 180 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.