Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Philips 241B8QJEB, 23.8" Wide IPS, LED, 5ms, 1000:1, 20M:1 DCR, 250cd/m2, 1920x1080@60Hz, Tilt, Swivel, Heigh Adjust, Pivot, D-Sub, HDMI, DVI, DP, USB, Headphone Out , Speakers, Black
Свършете работата си по най-добрия начин с 24" монитор Full HD на Philips. Ясният и наситен Full HD ви дава пространството и яснотата да виждате своята работа. Функции, като регулиране на височината, Flicker-free и режим LowBlue, не натоварват очите ви. Качеството на картината е важно. Обикновените дисплеи са качествени, но вие очаквате повече. Този дисплей разполага с усъвършенствана Full HD разделителна способност от 1920 x 1080. С Full HD за отчетливи детайли в съчетание с висока яркост, невероятен контраст и реалистични цветове можете да очаквате вярна на оригинала картина. Поради начина, по който се управлява яркостта на екраните с LED подсветка, някои потребители забелязват премигване на екрана си, което причинява умора на очите. Технологията Flicker-Free от Philips прилага ново решение, за да регулира яркостта и да намали премигването за по-комфортно гледане. SmartErgoBase е основата на монитора, която осигурява ергономично удобство и интелигентно подреждане на кабелите. Регулировките на височината, оста, наклона и ъгъла на завъртане позволяват да нагласите монитора за максимално удобство, което да облекчи физическото напрежение на дългия работен ден. Подреждането на кабелите намалява безпорядъка и поддържа работното място спретнато и професионално.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | DVI-D |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | D-Sub |
| USB-C | - |
| USB хъб | 2 USB 3.0, 2 USB 2.0 |
| Наклон | -5° ~ 30° |
| Хоризонтално завъртане | ± 175° |
| Вертикално завъртане | 90° Clockwise |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | Ultra-narrow borders |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 14 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 20.6 x 50.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Flicker-free, sRGB, EasyRead, LowBlue Mode, SmartControl, PC audio-in, Headphone out, Kensington lock |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.275 x 0.275 mm |
| Стандарти | EnergyStar 7.0, EPEAT, TCO Edge, RoHS |
| Честота H/ V | 30 - 85 kHz/48 - 76 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.