Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Philips 24E1N5300HE, 23.8" IPS WLED, 1920x1080@75Hz, 4ms GtG, 1ms MPRT, 300cd/m2, 1000:1, Mega Infinity DCR, FreeSync, FlickerFree, Low Blue Mode, 5Wx2, 5MP FHD cam, Tilt, Height Adjust, Pivot, HDMI, DP, USB hub
Този монитор Philips е предназначен за дистанционна работна среда. Интегрираната 5 MP уеб камера осигурява ясни изображения, а микрофонът, изолиращ шума, помага на хората да ви чуят високо и ясно. Уеб камера Windows Hello за бърз достъп и надеждна сигурност. Този дисплей на Philips включва USB type-C конектор с подаване на мощност. С интелигентно и гъвкаво управление на разхода на енергия сега можете директно да зареждате вашето съвместимо устройство. Неговият тънък реверсивен USB-C конектор позволява лесна връзка с един кабел. Може да гледате видеоклипове с висока резолюция и да прехвърляте данни със суперскорост, докато в същото време захранвате и презареждате вашето съвместимо устройство. Дисплеят с IPS използва иновативна технология, която ви дава изключително широките ъгли на гледане от 178/178 градуса, а това прави възможно дисплеят да се гледа от почти всеки ъгъл. За разлика от стандартните TN панели IPS дисплеят ви дава забележително отчетливи образи с наситени цветове, което го прави идеален не само за снимки, филми и интернет, но и за професионални приложения, които изискват точност на цветовете и постоянна яркост по всяко време. Играенето не трябва да бъде избор между накъсан геймплей и разбити кадри. С новите монитори Philips не се налага. Насладете се на плавна производителност без артефакти при всякаква кадрова честота с технологията AMD FreeSync, плавното бързо обновяване и ултрабързото време за реакция.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Infinity DCR |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | 5 MP Hello WebCam |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB-C 3.2 Gen 1 |
| USB хъб | 4 USB 3.2 |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 22 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 19.8 x 49.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Стандарти | RoHS, Low Blue Mode |
| Честота H/ V | 30 – 85 kHz/48 – 75 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.