Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Philips 275E2FAE, 27" IPS WLED, 2560x1440@75Hz, 4ms GTG/1ms MPRT, 350cd/m2, 1000:1, Mega Infinity DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Mode, 3Wx2, Tilt, Height Adjust, 2xHDMI, DP
Новият монитор Philips E line с 4-странна тънка рамка и дизайн за подреждане на кабелите предлага стилно подобрение на работното ви пространство. Насладете се на Crystal Clear Quad HD визуални ефекти, 1 ms и технология AMD FreeSync за плавни действия по време на игра. Изключителното минимизиране на 4-странните козметични панели на този практически безрамков дисплей придава минималистичен вид и предлага разширено удоволствие от гледането. Разширете продуктивността си и се съсредоточете върху ярките изображения без проблеми. Значителен широк изглед без разсейване дори при настройка на няколко монитора в режим на въртене.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Infinity DCR |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 3W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | 5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 23.4 x 47.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Стандарти | EPA, CB, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, CU-EAC, ICES-003 |
| Честота H/ V | 30 - 144 kHz/48 - 75 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.