Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Philips 27B1U5601H, 27" IPS WLED, 2560x1440@75Hz, 4ms GtG, 350cd m/2, 1000:1, DCR 50M:1, FlickerFree, Low Blue Light, 5Wx2, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, HDMI, DP, USB hub
Този USB-C монитор е предназначен за гледане на видео, пренос на данни и захранване. Вградената 5MP уеб камера осигурява ясни изображения, а шумопотискащите микрофон позволяват на хората да ви чуят добре. Windows Hello Webcam за бърз достъп и надеждна сигурност. Опростете всички периферни устройства – от монитора до компютъра, като използвате USB Type-C конектор с един кабел, който включва работа в мрежата, видео изход с висока разделителна способност от компютър към монитор и сърфиране в интернет без допълнителен мрежов кабел, и дори без LAN порт на вашия лаптоп. RJ45 връзката чрез USB-C предлага бърза и сигурна връзка, когато е необходимо. Наличието най-бързите скорости на данните ви позволява да прехвърляте данни от твърд диск на компютър по-бързо от всякога. Освен това USB-C с подаване на мощност може дори да ви позволи да захранвате и зареждате своя преносим компютър от монитора, което премахва необходимостта от допълнителни кабели за захранване. Дисплеите с IPS използват авангардна технология, която ви дава изключително широките ъгли на гледане от 178/178 градуса, а това прави възможно дисплеят да се гледа от почти всеки ъгъл, дори в режим на завъртане на 90 градуса! За разлика от стандартните TN панели, IPS дисплеите ви дават забележително контрастни образи с живи цветове, което ги прави идеални не само за снимки, филми и интернет, но и за професионални приложения, които изискват точност на цветовете и постоянна яркост по всяко време. Този монитор Philips се предлага с вградена 5 MP уеб камера, микрофон, изолиращ звука, и високоговорители. Тези допълнения го правят идеален за работа от дома и за дистанционно сътрудничество. Уеб камерата е сертифицирана за Windows Hello.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 50 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | 5.0 megapixel camera with microphone and LED indicator (for Windows 10 Hello), Noise cancellation |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB-C (upstream, DP Alt mode, Data, PD up to 100 W), USB-C (downstream, Data, PD 15 W) |
| USB хъб | USB 3.2, Gen 2/10 Gbps; 4 USB-A downstream |
| Наклон | -5° ~ 30° |
| Хоризонтално завъртане | ± 180° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 22.5 x 53.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Display colours: 16.7 M (8 bit); Flicker-free, sRGB, LowBlue Mode, EasyRead; Audio out/Microphone in combo jack; MultiView: PIP/PBP mode, 2 x devices; Kensington lock |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Стандарти | CB, CE Mark, FCC Class B, ICES-003, CU-EAC, EAEU RoHS, SEMKO, TUV Ergo, TUV/GS, TUV Eye Comfort certified |
| Честота H/ V | 30 - 114 kHz/48 - 75 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.