Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Philips, 34B2U5600C, 34" Curved, 1500R VA, WLED, 3440x1440@120Hz, 4ms GtG, 300cd m/2, 4000:1, 50M:1 SC, Adaptive Sync, FlickerFree, Eyesafe, 5Wx2, Tilt, Height Adjust, Swivel, 2xHDMI, DP, USB hub
LED дисплеят VA на Philips използва авангардната технология MVA (Multi-domain Vertical Alignment), която ви предоставя свръхвисок статичен контраст за още по-живи и ярки изображения. Той се справя с лекота със стандартните офис приложения и е особено подходящ за снимки, сърфиране в интернет, филми, игри и сериозни графични приложения. Неговата оптимизирана технология за управление на пикселите ви осигурява свръхширок ъгъл на гледане от 178/178 градуса, което води до отчетливи изображения. Мониторите за десктоп предлагат персонално изживяване, подхождащо си с извивката им. Извитият екран предоставя приятен и ненатрапчив завладяващ ефект, който се фокусира върху самите вас и мястото, на което сте застанали. Чифт висококачествени източници на стерео звук, вградени в дисплея. Може да бъде с видимо насочване напред или невидимо насочване надолу, насочване нагоре, насочване назад и др., в зависимост от модела и дизайна. Дисплеят Philips отговаря на стандарта TUV Rheinland Eyesafe, за да ви предпази от дългото излагане на синя светлина. Винаги включеният филтър за синя светлина не само помага за намаляване на цифровото натоварване на очите, но и гарантира целостта на цветовете. Компактната ергономична основа е "приятелски настроена към хората" стойка на мониторите Philips с регулиране на наклона, завъртането и височината, така че всеки потребител да може да разположи монитора за постигане на максимално удобство и ефективност при гледане. Мястото за съхранение на слушалките е несравнимо. Внимателно издърпайте надолу кукичката, разположена отстрани на монитора: тази функция създава подреден работен плот и предоставя удобно решение за подреждане на кабелите за вашето работно пространство. За разлика от традиционния вграден бутон за монитор на KVM, интелигентният KVM позволява превключване между източници с едно натискане на бутон на клавиатурата. Когато всички устройства са правилно свързани, потребителите могат лесно да превключват между източници, като щракнат върху клавиша "Ctrl" три пъти.
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 4 000:1 |
| Динамичен контраст | 50 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB-C |
| USB хъб | yes |
| Наклон | -5° ~ 30° |
| Хоризонтално завъртане | -180° ~ 180° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 180 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 31 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 80.7 x 28.1 x 57.5 cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Честота H/ V | 30 - 220 kHz/48 - 120 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.