Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Philips 499P9H, 49" 32:9 Super Wide Curved 1800R VA LED, 5120x1440@60Hz, HDR 400, 5ms, 3000:1, 80M:1 DCR, 450 cd/m2, Web cam,Tilt, Swivel, Heigh Adjust, HDMI, DP, Headphone Out, Speakers, USB-C/USB 3.1, RJ45, Black
Отличен с награди 49”извит 32:9 SuperWide дисплей е като два пълни размера на високопроизводителни монитори в едно. Функции, повишаващи производителността, като USB-C и изскачаща уеб камера с Windows Hello предоставя производителността и удобството, които очаквате. 32:9 SuperWide 49" екран, с резолюция 5120 x 1440, е проектиран да замени многоекранните инсталации за масивно широк изглед. Като да имаш два 27" 16:9 Quad HD дисплея един до друг. SuperWide мониторите предлагат екранната област на двойни монитори без сложната инсталация. Играенето не трябва да бъде избор между накъсан геймплей и насечени кадри. Получете плавна производителност без артефакти при почти всякаква кадрова честота с технологията Adaptive Sync, безпроблемно бързо обновяване и свръхбързо време за реакция.
| Размер на екрана, inch | 49" (124.46 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved |
| Широкоекранен | 32:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 5120x1440 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 450cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 80 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | 2MP WebCam |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ45: Ethernet LAN (10 M/100 M/1 G) |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB-C/USB 3.1 |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 10° |
| Хоризонтално завъртане | ± 20° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 52 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 119.4 x 30.3 x 56.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Стандарти | EnergyStar 7.0, EPEAT* |
| Честота H/ V | 30 - 230 kHz/48 - 70 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.