Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Philips 65PUS8400/12, 65" 4K UHD QLED, 3840x2160p, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, 60Hz, Ambilight 3, Pixel Precise UHD, HDR+, Titan OS, Dolby Atmos & DTS:X, 3*HDMI, 2*USB, VRR, 802.11ac, BT 5.2, Philips EasyLink 2.0, 20W RMS, Black
Запознайте се с този 4K QLED Ambilight TV. Смарт телевизор, захранван от Titan OS. Всичките ви филми, предавания и спортни събития се предават с бързина и великолепно качество на изображението. Потопете се в цветове, светлина и 3D звук като на кино. С вградените светодиодни светлини, които реагират на всяка сцена, Ambilight ви потапя в ореол от цветна светлина. Всичките ви развлечения се разпростират извън рамките на екрана, за да ви въвлекат по-дълбоко в момента. След като веднъж го изпитате, никога няма да искате друг телевизор без тази технология. Ярки цветове. Изключително ясни сцени. Това е съвършенството на картината в най-висша степен. С 4K (UHD) това е телевизор Ambilight, който се адаптира към всички ваши HDR формати. Във всеки невероятен момент, независимо дали е тъмен или светъл, възпроизвеждан или излъчван, можете да попиете всеки детайл, докато гледате сцена след сцена. Очаквайте повече детайли. Подобрено качество на картината кадър по кадър. С по-голям акцент върху цветовете и контраста, тук дори най-тъмните моменти и най-ярките сцени стават по-ясни. С Dolby Atmos за звук, точно както е замислен от режисьора, и DTS:X за създаване на 3D звукови изживявания, все едно наистина сте там. Добавянето на това допълнително измерение на звука внася по-завладяващо изживяване в дома ви. Платформата Titan OS на Philips Smart TV предоставя това, което обичате да гледате, и то бързо. От поредици до сериали, от документални филми до драма - всичко, което искате, е на разположение само с едно натискане на бутон. Каквото и да искате да гледате, дръжте всички най-добри приложения за поточно предаване на една ръка разстояние лесно. Съвместимостта с Matter Smart Home осигурява безпроблемна интеграция към съществуващата ви интелигентна домашна мрежа. За да управлявате телевизора от приложението си Matter Smart Home или с услугите за гласово управление, просто натиснете бутона на дистанционното управление и говорете. Затъмнете осветлението. Настройте термостата си. Дори включете телевизора си Philips Ambilight. Само една команда прави всичко. Tелевизорът е съвместим и с устройства с Alexa и Apple AirPlay. HDMI 2.1 и VRR ви помагат да извлечете най-доброто от конзолата си, което означава по-бърз геймплей и по-плавна графика. Със своята настройка за кратко закъснение при въвеждане, която се включва автоматично, когато включите конзолата си, сте готови за следващото ниво в игрите.
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV Titan |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Аудио | 2.0 ch, 2 x 10 W full-range speakers, Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, Digital audio optical out |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 63 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.6 x 30.2 x 90.1 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 300 mm |
| Други | Remote control included |
| Smart асистент | Works with Alexa, Google Home |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.