Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
PNY Nvidia RTX 4000 20GB GDDR6 ADA Gen.
| Вградена памет, GB | 20 GB GDDR6 with ECC |
|---|---|
| Памет интерфейс | 160-bit |
| Брой ядра | 6144 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Мин. мощност на захранване, W | 130 W |
| Конектори на захранване | 16-pin |
| Ползвани технологии | NVIDIA 3D Vision, 3D Vision Pro |
| Интерфейс | DP 1.4a |
| Размери | 24.1 x 11.2 cm, Single Slot |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.