Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
PNY Nvidia RTX PRO 6000 96GB GDDR7 Blackwell Workstation
| Вградена памет, GB | 96 GB GDDR7 with ECC |
|---|---|
| Памет интерфейс | 512-bit |
| Брой ядра | 24064 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Мин. мощност на захранване, W | 600 W |
| Конектори на захранване | 16-pin |
| Ползвани технологии | DirectX, OpenGL, Vulkan |
| Интерфейс | 4 x DisplayPort 2.1b |
| Размери | 13.7 x 30.5 cm Dual Slot |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.