Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung Galaxy Tab Active5 Pro 128GB 5G
Създаден за тежки условия, Galaxy Tab Active5 Pro е съвместим с MIL-STD-810H. Дисплеят му е с Corning Gorilla Glass Victus+, за да предпази екрана от надрасквания и пукнатини, докато работите. Със защита с рейтинг IP68, Galaxy Tab Active5 Pro е проектиран да издържа на излагане на вода, прах и мръсотия. Независимо дали работите в непредсказуемо време или на строителен обект, той остава защитен. Можете да се фокусирате върху задачите си без прекъсвания. Честата употреба в споделени пространства изисква лесно почистване. Galaxy Tab Active5 Pro поддържа почистване с няколко често срещани дезинфектанта, което спомага за поддържане на хигиена в среди с високо ниво на допир, като офиси или работа на терен. Сензорният екран на Galaxy Tab Active5 Pro реагира дори на допир с ръкавици, за да не се налага да ги сваляте постоянно. Wi-Fi 6E осигурява по-бързи скорости с разширена честота, което позволява безупречна комуникация и достъп до данни. Двойният GPS подобрява точността на местоположението за прецизно проследяване, докато eSIM поддържа свързаност без физическа SIM карта. Сменете батерията на Galaxy Tab Active5 Pro мигновено, без да е необходим рестарт, за да не губите напредъка си. Две сменяеми батерии от 5050 mAh с общ капацитет от 10100 mAh осигуряват продължителна употреба за сложните задачи, а бързото зареждане чрез USB-C и POGO ви помага да заредите устройството бързо и да се вместите в графика. Получавате захранване, дори без батерия. Когато работите в среда с висока температура, режимът "Без батерия" позволява на устройството да работи директно с източник на захранване, без да използва батерията. Просто го включете в източник на захранване и продължете работа без прекъсване. NFC маркирането отпред позволява прости плащания с докосване директно на екрана на Galaxy Tab Active5 Pro, което улеснява транзакциите. С функционалността Front Tagging NFC се елиминира нуждата от допълнителни аксесоари, което помага на бизнеса да работи ефективно. 10,1-инчовият дисплей на Galaxy Tab Active5 Pro вече предлага до 600 нита с честота на опресняване до 120Hz за плавно скролване и бързи взаимодействия. Intelligent Vision Booster подобрява видимостта, като запазва съдържанието ясно дори при ярка светлина на открито. Максималната сила на звука гарантира, че важните предупреждения и звуци се чуват дори в шумна среда. Технологията за редуциране на излишния шум намалява смущенията, когато няколко устройства се актуализират или тестват едновременно. Търсете мигновено всичко, което виждате на вашия Galaxy Tab Active5 Pro с Google. Очертайте, маркирайте или докоснете всяко изображение, видеоклип или текст, за да търсите, без да превключвате между приложения. Получете бързо информацията, от която се нуждаете, след което се върнете към това, което вършите. Спрaвете се с натоварването с лекота, благодарение на 4nm чипсет Snapdragon. Ускорете работния си процес с Active Key на Galaxy Tab Active5 Pro. Настройте го за стартиране на приложения или сканиране на баркодове мигновено. Потребителите могат да персонализират функции и да интегрират контролни бутони, а IT администраторите могат да управляват пренасочвания за още по-безпроблемна работа.
| Серия | Galaxy Tab Active 5 Pro |
|---|---|
| Софтуер | Android 15, One UI 7 |
| Размер на дисплея, инч | 10.1" (25.65 cm) |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тип матрица | TFT LCD, 120Hz |
| Процесор | Octa Core 2.50 GHz |
| Брой ядра на процесора | Octa Core |
| Памет, GB | 6GB |
| Дисково пространство, GB | 128GB |
| Слот за карти | microSDXC card reader |
| Камера, предна | 8 MP, f/2.0; Video: 1080p@30fps |
| Камера, задна | 12 MP, f/1.8, AF; Video: 4K@30fps, 1080p@30fps; LED flash, HDR, panorama |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Пренос на данни | 5G |
| HDMI | - |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Bluetooth | Bluetooth, NFC |
| GPS | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| TV тунер | - |
| Батерия | Li-Po 10100 mAh, removable |
| Цвят | Green |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 242.9 x 170.2 x 10.2 mm |
| Тегло, kg | 680 g |
| Максимална памет, GB | up to 2 TB |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.