Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung Power Adapter Duo network charger 2x USB-C 50W - black
| Предназначен за | Смартфони |
|---|---|
| Съвместимост | All devices supporting USB Type-C port |
| Тип | Power |
| Интерфейс | 2 USB-C |
| Бързо зареждане | yes |
| Qi-compatible | - |
| Мощност, W | 50W |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 49 x 28 x 90 mm |
| Тегло, g | 127 g |
| Видове защита | Overheat Protection, Short Circuit Protection, Overcurrent Protection |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.