Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 24F330 24" VA LED 1920x1080 5ms 100Hz 250cd/m2 HDMI Black
Виж ясни и наситени изображения от различни позиции. Характерният широк зрителен ъгъл от 178° осигурява еднаква яркост по целия екран – така можеш да работиш комфортно с документи и графики, независимо от позицията си. Остани в ритъма при игра, гледане на видео или творчески проекти. Честотата на опресняване 100 Hz намалява закъсненията и размазването при движение, така че да не изпускаш нито миг в бързите сцени. Наслади се на по-добро възприятие за дълбочина с впечатляващ контраст 3000:1, който предлага резки детайли и наситени цветове за по-живописни изображения. Пази зрението си и работи комфортно, дори за продължително време. Разширената технология за комфорт на очите, сертифицирана от TUV, намалява напрежението чрез минимизиране на синята светлина и намаляване на дразнещо трептене на екрана. Вземи предимство с настройки за игра, които можеш да оптимизираш. Цветовете и контрастът се коригират моментално, за да виждаш сцените по-ясно и да забелязваш противниците, скрити в тъмното. Game Mode също оразмерява играта, така че да запълни целия ти екран, за да не пропускаш нито един детайл. азшири работното си пространство като включваш устройства директно в монитора – имаш повече гъвкавост и опростяваш работния си процес.
| Размер на екрана, inch | 24" (60.96 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | D-Sub |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -2° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 14 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 53.9 x 21.7 x 42.2 mm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.