Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 27FG530 27" Odyssey G5 IPS 2560x1440 200Hz 1 ms GTGDP HDMI Black
Потопи се в игрови свят, по-ярък и завладяващ от всякога. QHD резолюцията (2560x1440) предлага 1.7 пъти по-голяма плътност на пикселите от Full HD (1920x1080), за да осигури изключително детайлни и кристалноясни изображения. Така виждаш всяко действие с повече детайли – на същия размер екран.Подобри гейминг изживяването си с прецизни и сияйни цветове. IPS панелът с широк ъгъл на видимост от 178° осигурява наситени нюанси от различни позиции – и игрите оживяват с впечатляваща яркост. Наслади се на впечатляващи визуализации с подобрен контраст и прецизност на цветовете. HDR10 осигурява по-ярки акценти и фини сенки с допълнителна дълбочина – за сцени, които изглеждат по-реалистични и въздействащи. Пренеси гейминга си на ново ниво с подобрена скорост и производителност. Честотата на опресняване от 200Hz осигурява по-ясни визуализации за по-прецизна игра, а почти мигновеното време за реакция от 1ms (MPRT) улавя движенията в реално време – за ненадмината точност. апази динамичните игри плавни с променливата честота на опресняване (VRR) и AMD FreeSync Premium. Синхронизацията между графичния процесор и панела намалява накъсването, забавянето и разкъсването на картината, за да си готов дори за най-интензивните гейминг сесии. Забележи опонентите си във всеки ъгъл. Black Equalizer ти позволява да изсветлиш тъмните сцени в игрите, така че да откриваш врага дори в най-дълбоките сенки. Печели предимство с Virtual Aim Point – кръстчетата на екрана повишават точността на прицелване точно когато действието е най-интензивно. Започни играта по-бързо с Auto Source Switch. Мониторът автоматично превключва към новия източник на сигнал веднага щом свържеш устройство – без нужда да превърташ между различни входове, за да се подготвиш за екшъна.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 200Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync Premium |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -2° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 21.7 x46.3 mm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.