Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 32DM702 32" VA LED, SMART 3840x2160 2xUSB 2.0, 2xHDMI 1.4, USB-C, Wi-Fi 5, Bluetooth, Speakers, Black
Искаш да се възползваш максимално от малкото пространство, с което разполагаш, или просто искаш втори телевизор? Смарт мониторът е най-добрият избор и в двата случая- стриймвай OTT съдържание директно на монитора. 4K UHD резолюцията вдъхва живот на твоето любимо съдържание, а картината е ярка и ясна - точно както неговите създатели биха искали да го видиш. Потопи се в изображения с невероятни нюанси и детайли. Благодарение на USB-C, HDMI и USB-A портовете можеш да свържеш твоите външни устройства, без да са ти нужни адаптери. Зареждай устройствата, прехвърляй данни и се възползвай максимално от създадената от теб конфигурация с няколко екрана. Или прави всичко това наведнъж, благодарение на наличните шест порта.
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | Smart |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 4ms (GtG) |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 1 USB Type-C |
| USB хъб | 2 USB 2.0 |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 32 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.6 x 19.4 x 51.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | SMART, Remote Control, Bluetooth |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.