Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 50" 50U8072F Smart 4K Ultra HD LED 50Hz Model 2025 Black
Виж всеки нюанс на цвета в целия му оригинален блясък с нашия усъвършенстван процесор. Плюс, мощното 4K мащабиране гарантира, че получаваш до 4K резолюция за любимото си съдържание. Забележи малките детайли във всяка сцена. 4K UHD резолюцията е с 4 пъти повече пиксели от обикновената FHD разделителна способност - създавайки ултрареалистични картини. Вдъхновен от самолетния дизайн, този телевизор има луксозен метален корпус. Тънкият панел е създаден с използване само един лист метал, за наистина завладяващо изживяване. One UI Tizen осигурява безупречно и надеждно изживяване с твоето Samsung устройството. Нашата операционна система Samsung Tizen ти позволява да се възползваш от последните новаторски функции на Samsung – включително бърз достъп до любимото ти съдържание, удобно AI управление и мощна сигурност със Samsung Knox Security. Освен това One UI Tizen ще поддържа ъпгрейди на Tizen ОS за следващите седем години, за да ти даде достъп до най-новите приложения и услуги. Твоята поверителност е сигурна на телевизорите Samsung. Чувствителни данни като пароли са защитени, свързаните IoT устройства се наблюдават и злонамерените приложения и сайтове се блокират автоматично. Освен това екипът по сигурността на Samsung помага да запазиш телевизора си в безопасност с постоянни актуализации. Наслади се на ясна картина, докато твоят телевизор прогнозира движението между кадрите, след което използва тази информация, за да подобри плавността на движението в следващите сцени. С вграден интелигентен хъб, твоят телевизор може да свързва и управлява смарт устройства – дори тези, които изискват съвместимост с Matter и HCA. Можеш да получаваш и известия за твоите устройства направо на екрана, включително 3D карта, която показва цялата ти интелигентна домашна система с един поглед. Обгради се с красиво оркестриран звук. Технологията на Samsung синхронизира аудиото на телевизора и саундбара, за да се чуват едновременно без заглушаване на някое от устройствата. Потопи се в 3D съраунд звук с виртуалното аудио от топ канала. Adaptive Sound използва интелигентност за аудиосцени, която оптимизира звука въз основа на анализ на сцените в реално време спрямо типа съдържание. Да намалиш потреблението на ток е лесно, като включиш режима AI Energy. Твоят телевизор автоматично ще регулира яркостта си спрямо осветлението в стаята и твоята активност. И за да спести още повече, ще регулира фино яркостта по време на различни сцени.
| Размер на екрана, inch | 50" (127 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Tizen Smart TV |
| Честота, Hz | 50Hz |
| Тунер | DVB-T2CS2 |
| Аудио | 20W, 2ch, Sound that follows the object, Q-Symphony, Audio preset description, Adaptive sound |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 1 USB-A, CI slot, RF in, Anynet+ (HDMI-CEC), eARC/ARC |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 69 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 111.1 x 19.9 x 69.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
| Други | Crystal Processor 4K, Remote control: TM2240A |
| Smart асистент | Bixby |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.