Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 65" 65Q7F QLED Smart 4K Ultra HD 50Hz Model 2025 Black
AI процесорът на Samsung помага за оптимизиране на всяко зрително и звуково изживяване за 4K телевизори. Технологията Real Quantum Dot предоставя най-добрата ни картина досега. Със 100% цветови обем Quantum Dot взема светлината и я превръща в спиращи дъха цветове, които остават верни при различни нива на яркост. Ярки и реалистични цветове, подсилени от Quantum Dot на Samsung без кадмий, който осигурява 100% цветен обем. One UI Tizen осигурява персонализирано изживяване. С операционната система Samsung Tizen, твоят телевизор предоставя всички най-новаторски функции на Samsung. Твоето изживяване е защитено и от Samsung Knox на всички устройства със SmartThings. Освен това One UI Tizen поддържа ъпгрейди на Tizen ОS през следващите 7 години. Твоята поверителност е сигурна на телевизорите Samsung. Чувствителни данни като пароли са защитени, свързаните IoT устройства се наблюдават и злонамерените приложения и сайтове се блокират автоматично. Освен това екипът по сигурността на Samsung помага да запазиш телевизора си в безопасност с постоянни актуализации. С вграден интелигентен хъб, твоят телевизор може да свързва и управлява смарт устройства – дори тези, които изискват съвместимост с Matter и HCA. Можеш да получаваш и известия за твоите устройства направо на екрана, включително 3D карта, която показва цялата ти интелигентна домашна система с един поглед. Инсталирай телевизора си оптимално за удобно гледане, като лесно регулираш позицията му в пространството с регулируемата стойка. Стойката е идеална и за поставяне на саундбар под телевизора. Със слънчев панел на гърба, нашето дистанционно SolarCell се зарежда от светлина – няма нужда от батерии за еднократна употреба. С интелигентни функции като вграден микрофон и гласов асистент, това дистанционно е иновативно по повече от един начин.
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Tizen Smart TV |
| Честота, Hz | 50Hz |
| Тунер | DVB-T2CS2 |
| Аудио | 20W, 2ch, Object Tracking Sound, Q-Symphony, Audio Pre-selective Descriptor, Adaptive sound |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, USB-A, Anynet+(HDMI-CEC), CI slot, RF in, eARC |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 106 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.6 x 27.9 x 88.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 300 mm |
| Други | Remote control TM2360E, NQ4 AI Gen2 Processor |
| Smart асистент | Bixby |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.