Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 98" 98DU9072 AI 4K UHD LED TV, SMART, 3xHDMI, 2xUSB, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Black
Задвижваните от AI мащабиране, намаляване на шума, подсилване на контраста и интелигентни технологии за по-добро възпроизвеждане на черния цвят работят в тандем, за да ти осигурят картина с максимално качество, оптимизирана за суперголям екран. Технологията Motion Xcelerator 120Hz диференцирано подобрява плавността на движенията на екрана и елиминира насичането, като осигурява поддръжка на VRR игри с честота на опресняване до 120 Hz. Вече можеш да победиш всеки враг, колкото и бърз да е той. Възползвай се от най-новите приложения и услуги на операционната система Samsung Tizen. Можеш да управляваш всекидневни дейности с Daily+, както и смарт устройствата си директно от телевизора със SmartThings. Технологията Q-Symphony позволява на високоговорителите на телевизора и саундбара да работят едновременно и в синхрон, за да ти предоставят по-качествен съраунд звук, който те обгръща отвсякъде.
| Размер на екрана, inch | 98" (248.92 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Tizen Smart TV |
| Динамичен контраст | Mega Contrast, Contrast Enhancer |
| Честота, Hz | 100Hz, Motion Xcelerator 120Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2CH, Adaptive Sound, OTS Lite, Q-Symphony, Audio Pre-selection Descriptor |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB-A, eARC, Anynet+ (HDMI-CEC), CI slot, RF In, Digital Audio Out (Optical) |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 178 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 218.1 x 40.2 x 129.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 600 x 400 mm |
| Други | Crystal Processor 4K, Remote control TM2360E |
| Smart асистент | Bixby, SmartThings |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.