Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung HW-B400F Soundbar 2.0ch, Dolby Digital,Bluetooth Model 2025 Black
Наслаждавай се на аудио с пълна 2.0-канална звукова система с вграден нискочестотен високоговорител, който ти носи дълбоки, богати баси. Твоето дистанционно за телевизор Samsung не е само за телевизора. Използвай го, за да управляваш ключови функции на саундбара като мощност, сила на звука и звукови ефекти. Surround Sound Expansion помага за излъчването на звука във всички посоки, разширявайки зоната за слушане както хоризонтално, така и вертикално за всеобхватно аудио изживяване. Кабелите пречат на твоята инсталация? Просто използвай Bluetooth, за да свържеш саундбара си към телевизора и се наслади на цялото си любимо съдържание безжично. Чуй диалога в любимите си предавания и филми кристално ясно. Режимът Voice Enhance усилва звука на гласовете и оптимизира настройките на еквалайзера за по-ясно слушане. С HDMI ARC порта на твоя саундбар можеш да го свържеш към външно устройство и да се наслаждаваш на богато, динамично аудио без загуба на качество. Гледай телевизия през нощта, без да събуждаш останалите вкъщи. Нощният режим компресира басите, за да намали децибелите, като осигурява по-меко звучене и същевременно поддържа аудиото ясно.
| Брой канали | 2.0 ch |
|---|---|
| Субуфер, тип | Wireless Subwoofer |
| Интерфейс | USB, Optical In |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| HDMI | HDMI |
| Звукови режими | Surround Sound Expansion, Standard |
| Караоке | - |
| Високоговорители, тип | 4 speakers, built-in subwoofer |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz |
| Консумация, W | 20W |
| FM радио | - |
| Дистанционно управление | Remote control |
| Монтаж на стена | yes |
| Батерии | - |
| Размери, mm | 641 x 107 x 66 mm |
| Тегло, kg | 2.10 kg |
| Цвят | Black |
| Аудио формати | Dolby 2ch |
| Формати на декодиране | MP3,AAC,FLAC,WAV |
| Усилвател, тип | Dolby |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.