Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Seagate Exos 7E10 8TB ( 3.5", 256MB, 7200 RPM, SATA 6GB/s )
| Предназначен за | Сървъри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 8 000 GB (8 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 3.5" (8.89 cm) |
| Интерфейс | SATA 6GB/s |
| Цвят | - |
| Други | 256MB cache; 255MB/s Max. Sustained Transfer Rate OD |
| Скорост, об/мин | 7 200 rpm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.