Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Sony HT-SF150, 2.1 channel Single soundbar with Bluetooth, black
Насладете се на любимите си телевизионни предавания с подобрено качество на звука, доставено от тази компактна тонколона с два канала с басрефлексен високоговорител. Елегантният дизайн на Sony HT-SF150 се вписва лесно във вашия дом и си подхожда с всякакъв интериор. Sony HT-SF150 ви позволява да се свържете към тонколоната чрез USB, за да слушате любимите си мелодии или да предавате поточно безжично чрез Bluetooth. Тази аудио тонколона ви позволява да се насладете на любимите си телевизионни предавания с подобрено качество на звука, предоставено от 2-канален саундбар с басрефлексен високоговорител.
| Брой канали | 2.1 ch |
|---|---|
| Изх. мощност, W | 120 W |
| Интерфейс | Optical-audio input, USB type A |
| Bluetooth | Bluetooth v 4.2 |
| HDMI | HDMI (ARC) |
| Звукови режими | VIRTUAL SURROUND TECHNOLOGY S-Force: Auto Sound, Cinema, Music, Standard; SOUND MODE: Auto Sound, Cinema, Music, Standard |
| Караоке | - |
| Високоговорители, тип | Bar speaker |
| Консумация, W | 30 W |
| FM радио | - |
| Дистанционно управление | yes |
| Монтаж на стена | yes |
| Размери, mm | 900 x 64 x 88 mm |
| Тегло, kg | 2.4 kg |
| Цвят | Black |
| Аудио формати | HDMI in: Dolby Digital, Dolby Dual mono, LPCM 2ch, BLUETOOTH (RECEIVER): SBC; USB: WAV,MP3,WMA; Optical in: Dolby Digital, Dolby Dual mono, LPCM 2ch |
| Усилвател, тип | S-Master |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.