Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ EW3280U, 32" IPS, HDRi, 5ms, 3840x2160 4K, 95% DCI-P3, Flicker-free, B.I.+, LBL, 1000:1, DCR 20M:1, 10bit, 400 cd/m, HDMI (v2.0) x2, DisplayPort (DP), USB Type-C (PowerDelivery 60W, DP Alt mode), treVolo Speakers 2W x2 + Woofer 5W, Tilt, Vesa
Потопете се в HDR съдържание с лекота, благодарение на собствената HDRi технология, на BenQ, която ще подобри изображението с интелигентен контрол, настройки на яснотата и ярки цветове. HDRi ще ви предложи визуално съдържание с най-ясните и детайлни изображения по най-вълнуващия начин. Оборудвайте къта си за забавление с монитор на BenQ, от SW серията. Той ще ви предложи отлично кинематографично изживяване, заедно с превъзходен звук, за ултимативно потапяне в киното. BenQ HDRi и превъзходните вградени 2.1 колони предлагат по-добро забавление, от това, което сте имали до сега. Мониторите от EW серията, на BenQ, ви карат да се чувствате сякаш наистина седите в киното. 24P кинематографичната честота на кадрите дарява очите ви с истинско и поглъщащо филмово изживяване. Снабдени с водещи в индустрията 2.1-канални високоговорители, мониторите от EW серията, на BenQ, се поддържат от treVolo, предлагайки истински тон на звука, за по-добро потапяне. treVolo е фирма за професионални говорители, част от BenQ Group. Без лицензиране на технологии, treVolo възнамерява да създаде висококачествен звук, от всяка вградена колона. Настройте монитора по желаният от вас начин. Специалните функции като дистанционното управление, 5-посочният джойстик, както и колелото за регулиране на звука, осигуряват голямо удобство и улесняват избора на предпочитаните от вас настройки. Обмислената система за захващане на кабелите ви осигурява чисто работно място, докато се наслаждавате на съдържание от всякакъв вид и от всякакви източници.
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | Speakers 2W x2 + Woofer 5W |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 38 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 52.3 x 20.4 x 72.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.