Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Sony HT-A3000, 3.1ch Soundbar with 360 Spatial Sound Mapping Dolby Atmos / DTS:X, black
360 пространствен звук, който се адаптира към средата - С допълнителни задни високоговорители от Sony. Нашата революционна технология 360 Spatial Sound Mapping със задни високоговорители на Sony създава множество фантомни високоговорители само от един саундбар и задни високоговорители. Усетете драматизма на Dolby Atmos и DTS:X и чуйте всеки дъх, стъпка и дума, сякаш сте във филма. Площта за слушане не се ограничава до предната част на телевизора, а се разпростира много по-широко в пространството. HT-A3000 разполага с 3.1 канала: три предни високоговорителя, включително централен високоговорител за ясен диалог, плюс двоен субуфер за дълбок бас. С Vertical Surround Engine и S-Force PRO Front Surround той създава виртуален съраунд звук от всички посоки, за да можете да се насладите на тръпката от Dolby Atmos и DTS:X. HT-A3000 и опционалните високоговорители са проектирани с една и съща концепция - Omnidirectional Block. Елегантните заоблени ръбове създават единен стабилен блок, който осигурява широко разпръскване на звука. Комбинацията от богати текстури подчертава сходството с всяка всекидневна.
| Брой канали | 3.1ch |
|---|---|
| Изх. мощност, W | 250 W |
| Субуфер, тип | Built-in |
| Интерфейс | Optical-audio input, Analogue audio input (stereo mini), USB type A, IEEE802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Bluetooth v 5.0 |
| HDMI | Input / Output: - / 1 (eARC / ARC) |
| Звукови режими | Sound Field; Effects: Night Mode,Voice Mode, Immersive Audio Enhancement(with Sound Field on); Virtual surround technology: S-Force PRO, Vertical Surround Engine, 360 Spatial sound mapping, Dolby Speaker Virtual, DTS Virtual: X |
| Караоке | - |
| Високоговорители, тип | Dual subwoofer and three front speakers |
| Консумация, W | 50W |
| FM радио | - |
| Дистанционно управление | Remote Control |
| Монтаж на стена | yes |
| Батерии | - |
| Размери, mm | 950 x 128 x 64 mm |
| Тегло, kg | 4.6 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Network: Chromecast built-in,Spotify Connect,Music Service Button,Works with Google Assistant, Works with Alexa |
| Аудио формати | HDMI EARC: Dolby Digital, Dolby Digital +, Dolby True HD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, DTS HD High Resolution Audio, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96/24, DTS: X, LPCM 5ch/5.1ch/7.1ch, LPCM 192kHz/24but |
| Усилвател, тип | Digital Amplifier, S-Master |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.