Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Sony HT-A9000, BRAVIA Theater Bar 9 with 13 speakers, Dolby Atmos/DTS:X
Нашият най-висок клас саундбар разполага с 360 Spatial Sound Mapping с 13 говорителя - технология за съраунд звук от ново поколение за завладяващ, кинематографски звук. Насладете се на най-добрия съраунд звук в домашна среда. Технологията 360 Spatial Sound Mapping създава 5 виртуални високоговорителя пред вас и отразява звука от тавана и стените, позволявайки съраунд звук като в кино от един саундбар. Сега повече хора могат да се насладят на същото завладяващо усещане за обемен звук. Чрез използването на виртуални високоговорители технологията 360 Spatial Sound Mapping постига по-широко покритие от конвенционалните виртуални системи за съраунд звук. Добавете допълнителни безжични задни тонколони за още по-обширна звукова среда. Работейки със задните високоговорители, Bar 9 създава до 11 виртуални високоговорителя, включително високоговорители зад вас, за създаване на автентично усещане като на кино. Няма значение къде в стаята се намирате - дори няма значение каква е акустиката на стаята ви. Оптимизацията на звуковото поле позволява на всички да изпитат съраунд звук като от киносалон. Страхотният съраунд звук е нещо повече от просто обработка на сигнала. Вашите физически високоговорители също трябва да осигуряват изключителни акустични работни показатели - а BRAVIA Theatre Bar 9 не разочарова. BRAVIA Theatre Bar 9 прави съраунд звука лесен за постигане. От първоначалната настройка до управление чрез смартфон - всичко е свързано с минимално усилие и максимално удоволствие.
| Брой канали | 7.0.2 ch (13 Speaker Units) |
|---|---|
| Изх. мощност, W | 585 W |
| Интерфейс | 1x 1/8" / 3.5 mm - Audio; IEEE802.11 version: a/b/g/n/ac; Spotify Connect, AirPlay 2 |
| Bluetooth | Bluetooth v 5.2 |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 - ARC/Audio/Video/eARC (in/out) |
| Звукови режими | DTS Neural:X, DTS-ES, DTS-HD High-Resolution, DTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
| Караоке | - |
| Високоговорители, тип | Low-Frequency Drivers: 4x 45 x 90 mm Front-Firing Cone; Midrange Drivers: 2x 46 x 54 mm Up-Firing Cone; High-Frequency Drivers: 4x 10 mm Front-Firing Dome, 1x 22 mm Front-Firing Dome; Full-Range Drivers: 2x 46 x 54 mm Side-Firing Cone |
| Консумация, W | 62W |
| FM радио | - |
| Дистанционно управление | Remote Control |
| Монтаж на стена | yes |
| Батерии | - |
| Размери, mm | 1300 x 64 x 113 mm |
| Тегло, kg | 5.5 kg |
| Цвят | Black |
| Формати на декодиране | AAC, SBC, LDAC |
| Усилвател, тип | Digital Amplifier,S-Master HX |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.