Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Sony SA-SW7 BRAVIA Theatre Sub 7 , additional wireless subwoofer, 100W
| Брой канали | 1 ch |
|---|---|
| Изх. мощност, W | 100 W |
| Субуфер, тип | Wireless |
| Интерфейс | Wireless connectivity for easy set up via BRAVIA connect |
| Bluetooth | - |
| HDMI | - |
| Караоке | - |
| FM радио | - |
| Дистанционно управление | - |
| Монтаж на стена | - |
| Размери, mm | 134 x 352 x 358 mm |
| Тегло, kg | 6.2 kg |
| Цвят | Black |
| Усилвател, тип | Digital amplifier, S-Master |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.