Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Sony SA-RS8 BRAVIA Theatre Rear 8 , wireless rear speakers
| Високоговорител, тип | Rear speaker |
|---|---|
| Брой високоговорители | 4 channels (left: 2 channels + right: 2 channels) |
| Контрол на звука | Easily control surround sound with your BRAVIA TV remote |
| Микрофон | - |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изх. мощност, W | 100 W |
| Захранване, тип | Wired |
| Водоустойчивост | - |
| Размери, mm | 116 x 116 x 202 mm |
| Тегло, g | 1.1 kg |
| Цвят | Black |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.