Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Thomson Smart QLED Pro TV 55"; Google TV; 3840 x 2160 (4K UHD), DLED, 144 Hz, DVB-T/T2/C/S/S2, HDR10, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, HDMI 4 (2.1), USB 2 (2.0) + 1 (3.0), Central Swivel Stand, Black
Thomson Smart QLED Pro TV 55" е елегантен телевизор, който предлага впечатляващо 4K UHD качество на картината и плавни визуални ефекти благодарение на честота на опресняване 144 Hz, която намалява замазването и закъснението на изображението за максимално комфортно гледане и гейминг. QLED технологията с Quantum Dot нанокристали осигурява балансирана яркост, впечатляващи контрасти и разширен цветови обхват, а Dolby Vision подчертава всяка сцена с реалистична яркост и прецизно цветопредаване. В допълнение Dolby Atmos създава динамичен и завладяващ звук за пълно потапяне в любимите ви филми и сериали. Сред смарт възможностите се открояват Google TV, която организира приложенията и абонаментите ви, предлага персонализирани препоръки и достъп до над 400 000 филма и сериали, докато Google Assistant осигурява интуитивно гласово управление, а вграденият Chromecast улеснява стриймването от съвместими устройства. Ергономичното дистанционно с подсветка гарантира удобство дори при приглушена светлина, а централната въртяща се стойка позволява настройване на оптимален ъгъл на гледане до 30 градуса. Вграденият троен тунер дава възможност за приемане на програми чрез сателит, ефирна или кабелна антена без нужда от допълнителни устройства, за да се насладите максимално на любимите си филми, сериали и спортни предавания.
| Размер на екрана, inch | 55" (139.70 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | Direct LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Google TV |
| Динамичен контраст | 4 000:1 |
| Честота, Hz | 144Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Аудио | 2x 10W, Dolby Audio, Dolby Atmos, Digital Surround, Speaker type BOX, AV Stereo, Equalizer/Balance |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 3 USB, SPDIF optical |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 76 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 122.7 x 28.1 x 74.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
| Smart асистент | Works with Google Assistant |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.