Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ PROJECTOR LH600ST+ 3000AL, FHD 1080P, 4LED, 16.7 ms, 1.2x,TR 0.69-0.83, 2D keystone 30 degrees, 20,000:1, 2xHDMI, Speaker 10W, Audio out, 2x USB Type A, Wireless USB(Optional)EZC-5201BS, Light Source Life Normal 20000 hrs, b. ECO 30000 hrs, 2.65 kg
Късофокусният LED симулационен проектор BenQ LH600ST е отличен избор за разнообразни прожекции на закрито и развлекателни спортове в ограничени пространства. С коефициент на късофокусна проекция 0,69 и лесен за поддръжка LED светлинен източник, LH600ST предлага гъвкав късофокусен обхват и дълготрайни, наситени цветове за ясни и ярки изображения дори в малки помещения. LH600ST проектира изображения с диагонал над 180” от разстояние само 2,7 метра. Късата дистанция на прожектиране предотвратява хора или предмети да застанат на пътя на светлинния лъч и да хвърлят сянка върху изображението, осигурявайки максимално потапящо зрително изживяване. Функцията за дигитална трапецовидна корекция на LH600ST позволява лесна корекция на изображението. С помощта на дистанционното управление потребителите могат да коригират картината само с няколко натискания на бутони, а функцията Corner Fit служи за фино донастройване на крайното изображение. BenQ LH600ST разполага и с функция Screen Fill, която позволява лесно превключване на нативната резолюция на проектора, за да съответства на желания формат на картината, като същевременно се запазва качеството на изображението – отново само с няколко клика в екранното меню за настройки. Благодарение на поддръжката на Wi-Fi чрез опционален донгъл, LH600ST позволява безжично свързване на компютри или мобилни устройства и прожектиране на съдържание на голям екран без кабели. Компактният размер и елегантното матово черно покритие позволяват безпроблемна интеграция в оборудване за системна интеграция, без да се създават разсейващи отражения по време на прожекция. С два HDMI 2.0b входа и вграден 10W високоговорител за бързо и лесно превключване между различни устройства и източници на аудио, LH600ST предлага гъвкави възможности за свързаност при използване с гейминг конзоли, стрийминг устройства или тонколони. Оборудван с LED източник, покриващ 95% от широката цветова гама Rec. 709, LH600ST възпроизвежда реалистични и изключително точни цветове. Това осигурява автентично и потапящо зрително изживяване, като вдъхва живот на съдържанието с ярки и прецизни цветове при живот на светлинния източник до 20 000 часа. Неговите изключително наситени цветове, комбинирани със силна яркост, създават впечатляващ H-K ефект и осигуряват реалистично и завладяващо зрително изживяване. В режим Eco можете да се възползвате от постоянно висока яркост до 30 000 часа. LH600ST е без филтър и с прахоустойчив дизайн, което осигурява дълготрайна и надеждна прожекция без нужда от редовно почистване или смяна на филтри.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 3 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 20 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080, Full HD |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 34 dBA (Normal), 28 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.2x |
| Късофокусен | Short Throw Ratio: 0.69 - 0.83 |
| Опция за безжично прожектиране | Optional (Wireless USB dongle) |
| Входове | USB Type A(2.0/Reader/FW Upgrade), USB Type A-1 (2.0/Power Supply1.5A) |
| HDMI | 2 HDMI (1.4a/HDCP1.4) |
| Лампа живот, h | 20,000 Hours (Standard) / 30,000 Hours (ECO) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.3 x 22.0 x 10.7 |
| Тегло, kg | 2.65 kg |
| Цвят | Black |
| Лампа, W | 4LED |
| Други | Rec. 709 Coverage: 95%; Keystone Adjustment: 2D, (Auto) Vertical ± 30 degrees; Horizontal ± 30 degrees; Picture Modes 3D, Bright, Presentation, Simulator, sRGB, User 1, User 2, Vivid, Remote Control RCX016 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.