Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Transcend 256GB, M.2 2280, PCIe Gen3x4, M-Key, 3D TLC, DRAM-less
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Капацитет, GB | 256 GB |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | 1600 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | 800 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | NVMe PCIe Gen 3 x4 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 2.23 mm |
| Тегло, g | 8 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.