Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Transcend 480GB, 2.5" SSD 220S, SATA3
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 480 GB |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 540 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 500 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA III 6Gb/s |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100.0 x 69.9 x 6.8 mm |
| Тегло, g | 45 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.