Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Transcend 2TB, M.2 2280, PCIe Gen4x4, NVMe, 3D NAND, DRAM-less (Graphene Heatsink)
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 2 048 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 7400 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 6500 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | NVMe PCIe Gen 4 x4 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 2.42 mm |
| Тегло, g | 9 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.