Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Transcend 250GB, External SSD, ESD260C, USB 3.1 Gen 2, Type C
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 250 GB |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 520 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 460 MB/s |
| Интерфейс | USB 3.1 Gen 2 (USB Type C to USB Type A/USB Type C to USB Type C) |
| Цвят | Silver |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 81.4 x 33.6 x 7.5 mm |
| Тегло, g | 33 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.