Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Transcend 4TB, External SSD, ESD360C, USB 20Gbps, Type C
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 4 096 GB (4 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 2000 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 2000 MB/s |
| Интерфейс | USB Type C to USB Type A / USB Type C to USB Type C, USB 20Gbps Connection Interface |
| Цвят | Gray |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 77.0 x 55.7 x 9.6 mm |
| Тегло, g | 35 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.