Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Transcend 256GB, mSATA SSD, SATA3, MLC
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Капацитет, GB | 256 GB |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 530 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 400 MB/s |
| Форм-фактор | mSATA |
| Интерфейс | SATA III 6Gb/s |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 50.8 x 29.9 x 4.9 mm |
| Тегло, g | 8 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.