Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Transcend 128GB, M.2 2242 SSD, SATA3 B+M Key, TLC
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Капацитет, GB | 128 GB |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 560 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 350 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2242) |
| Интерфейс | SATA III 6Gb/s |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 42.0 x 22.0 x 3.6 mm |
| Тегло, g | 5 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.