Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
TRUST GXT 735G Mylox Wireless mobile Gaming Controller - Grey
Вземете гейминга със себе си навсякъде с мобилния геймърски контролер Trust GXT 735G Mylox. Благодарение на нисколатентната Bluetooth 5.0 връзка, съвместима както с iPhone, така и с Android смартфони, той е идеалният избор за мобилен гейминг и игра в движение. Контролерът ви позволява да играете iOS и Android игри, както и да управлявате PlayStation, Xbox и PC игри, стриймвани към телефона. За по-реалистично изживяване Mylox разполага с двойна вибрационна обратна връзка, която ви позволява да се почувствате напълно потопени в играта. RGB подсветката на бутоните добавя динамичен и цветен акцент към всяка гейминг сесия. Вградената презареждаема батерия осигурява до 12 часа непрекъсната игра, така че можете да играете през целия ден. Създаден с мисъл за съвместимост, Mylox пасва на всички размери смартфони, а здравата гумирана, пружинна стойка държи устройството стабилно и сигурно, осигурявайки комфортно изживяване в стил преносима конзола.
| Предназначен за | Смартфон |
|---|---|
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Бутони | A, B, X, Y, select, start, L1, L2, L3, R1, R2, R3, directional pad, special buttons, power on/off |
| Захранване | 600 mAh lithium-ion cell |
| Вибрации | Vibration feedback |
| Цвят | Grey |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 185 x 106 x 46 mm |
| Тегло, g | 220 g |
| Други | Android, iOS |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.