Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
TRUST GXT 1120 Mara Dual Monitor Arm
Независимо дали предпочитате да играете на два монитора или обичате да стриймвате, Trust GXT 1120 Mara ще ви помогне. Тази стойка ще ви позволи да прикрепите два монитора, до 32 инча всеки, като същевременно с това ще ви помогне да поддържате бюрото си чисто от кабели, благодарение на системата си за управление на кабели. Тази стойка ще ви осигури цялата необходима гъвкавост, за да поставите мониторите си точно както предпочитате. Ако искате да използвате два екрана с цел гейминг, стрийминг или редактиране, Trust GXT 1120 Mara е точно това, от което се нуждаете. Тази стойка издържа на тегло от 16 кг, а благодарение на гъвкавостта й ще имате възможност да я поставите точно както предпочитате. Регулирайте височината и наклона на мониторите си, за да подобрите стойката си и за да предотвратите напрежението в гърба си. И тъй като тази стойка работи с всеки монитор, който поддържа монтажи VESA 75 и VESA 100, можете да я използвате с почти всеки монитор, който искате. Два монитора обикновено означават двойно повече кабели, но Trust GXT 1120 Mara ви помага с това. Интегрираната система за управление на кабели ще държи всички тези кабели извън полезрението ви.
| Предназначен за | Монитори |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
| Наклон | yes |
| Въртене | yes |
| Ротация | - |
| Max VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Регулируема дължина | 2 mounting arms |
| Цвят | Black |
| Максимално натоварване, кг | 16 kg |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.