Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
TRUST GXT703 Riye Gaming Chair Blue
| Максимално натоварване, кг | 140 kg |
|---|---|
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Регулируеми подлакътници | yes |
| Заключващ механизъм на облегалката | yes |
| Наклон | yes |
| Газов амортисьор | Class 4 |
| Ергономичен дизайн | yes |
| Регулируеми възглавници | - |
| Подсветка | - |
| Материал | PU leather, Elastic fabric |
| Цвят | Blue |
| Тегло, kg | 15.5 kg |
| Ширина на седалката | 54 cm |
| Дълбочина на седалката | 52 cm |
| Височина на облегалката | 78 cm |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 69 x 68 x 128 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.