Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
TRUST GXT 721 Ruya Pro Premium comfortable gaming chair - Black
| Максимално натоварване, кг | 150 kg |
|---|---|
| Регулиране на височина | yes |
| Регулируеми подлакътници | yes |
| Заключващ механизъм на облегалката | Tilt lock |
| Наклон | yes |
| Люлеещ механизъм | - |
| Газов амортисьор | Class 4 |
| Ергономичен дизайн | - |
| Регулируеми възглавници | - |
| Подсветка | - |
| Материал | Seat material: PU leather, Wheel base material: metal, Frame material: wood |
| Цвят | Black |
| Тегло, kg | 22.02 kg |
| Ширина на седалката | 48 cm |
| Дълбочина на седалката | 55 cm |
| Височина на облегалката | 85 cm |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 710 x 750 x 1340 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.