Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
TRUST GXT723 Ruya Fabric Chair Grey
Създаден за комфорт през целия ден, този стилен стол разполага с напълно дишаща текстилна тапицерия, която ви осигурява прохлада и удобство. Независимо дали покорявате следващото ниво в играта или работите продължително, столът ви помага да останете спокойни и уверени дори под напрежение. Открийте идеалната позиция с Ruya Fabric Chair. Регулируемата височина, 3D подлакътниците и механизмът за наклон с фиксация ви позволяват да настроите стола за максимален комфорт и контрол. С формована седалка от пяна и облегалка от високоплътностна пяна Ruya Fabric предлага изключително удобство както за дълги работни дни, така и за продължителни гейминг сесии. Допълнителната опора подпомага правилната стойка, за да работите и играете по?ефективно. Регулируемата лумбална опора и опора за врата подпомагат тялото ви през целия ден. Специално проектиран за намаляване на напрежението в седнало положение, столът ви помага да останете концентрирани и спокойно разположени, докато се справяте с всяко предизвикателство. С FSC?сертифицирана дървена рамка, газов амортисьор клас 4 и товароносимост до 150 кг този стол е едновременно здрав, устойчив и стилен. Работете и играйте с пълна увереност.
| Максимално натоварване, кг | 150 kg |
|---|---|
| Регулиране на височина | yes |
| Регулируеми подлакътници | yes |
| Заключващ механизъм на облегалката | yes |
| Наклон | yes |
| Люлеещ механизъм | yes |
| Газов амортисьор | Class 4 |
| Ергономичен дизайн | - |
| Регулируеми възглавници | yes |
| Подсветка | - |
| Материал | Elastic fabric, High density foam |
| Цвят | Black |
| Тегло, kg | 18.9 kg |
| Ширина на седалката | 42 cm |
| Дълбочина на седалката | 54 cm |
| Височина на облегалката | 83 cm |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 710 x 750 x 1340 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.