Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Verbatim Pocket SSD USB 3.2 Gen 2 2TB Black/Orange
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 2 048 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 1000 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 1000 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 2 (max 10 Gbps) |
| Цвят | Black/Orange |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 96.1 x 45.1 x 10.0 mm |
| Тегло, g | 58 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.