Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Verbatim MetalMini SSD USB-C 3.2 Gen2 512GB
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 512 GB |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 2000 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 1750 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 2 |
| Цвят | Metal Grey |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 78.2 x 46.0 x 8.59 mm |
| Тегло, g | 72 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.