Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
ZyXEL WiFi 6 AX1800 5 Port Gigabit Ethernet Gateway with Easy Mesh Support
Серията рутери DX3301-T0/DX3300-T0/EX3301-T0/EX3300-T0 ви осигурява високоскоростен достъп до интернет, така че да отговори на изискванията на световния пазар за трипъл плей услуги. С вградената 2x2 802.11ax WLAN функция, която намалява необходимостта от неприятните кабели, този модел предлага огромно покритие за страхотно WiFi потребителско изживяване. Освен това, ориентираният към потребителя дизайн позволява на този модел да отговаря на собствения стил на всеки клиент, като същевременно предоставя мощни и практични функции. Серията поддържа производителност на широколентов достъп, което допълнително позволява операторите да предлагат по-добри UHD 4k IPTV услуги.
| Брой портове WAN (скорост) | 1x10/100/1000Base-T |
|---|---|
| Брой портове LAN (скорост) | 4x10/100/1000Base-T |
| Стандарти | 802.11 b/g/n/ax 2.4 GHz; 802.11 a/n/ac/ax 5 GHz |
| Скорост, Mbps | up to 1200 Mbps over 5 GHz and up to 600 Mbps over 2.4 GHz |
| Антена, тип | 2 Dual-Band Internal Antennas |
| Мобилна мрежа | 3G (3G back up with external 3G USB dongle) |
| Портове USB | 1x USB 2.0 |
| Слот за карти | - |
| Сигурност | WPS, WMM, WPA2/WPA2-PSK with TKIP & AES, NAT, MAC encapsulation routing |
| Защитна стена | firewall with SPI and DoS |
| QoS | yes |
| Управление | Web/HTTP: 3 level log-in via SSH or Telnet, Text based configuration, Configuration backup/update/ restore default via Web, Configurable access control for remote management, DSL forum TR-069, TR-098; TR-111 and TR-181 i2; SNMP v1, v2; Rom-D support |
| VPN (брой мрежи, стандарти) | 802.1Q VLAN tagging/un-tagging; Support flexible traffic classification |
| Размери, mm | 220 x 153 x 35 mm |
| Тегло, g | 325 g |
| Други | VoIP Interfaces: 2 x FXS |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.