Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
ZyXEL NWA30BE, BE5100, Dual Radio 2x2 MU-MIMO, PoE+ (802.3at), Standalone/Nebula Cloud Managed Including EU and UK Power Adapter
| Скорост | 2.4GHz: 688 Mbps; 5GHz: 4324 Mbps (MU-MIMO) |
|---|---|
| Антена | 2.4/5GHz undetachable external Antenna |
| Интерфейс | 1 x 1/2.5GbE LAN |
| Стандарти | IEEE802.11 be/ax/ac/n/g/b/a |
| Сигурност | WPA/WPA2/WPA3 personal; L2-isolation, MAC filtering, Rogue AP detection |
| Захранване | Power Adapter: AC 100 - 240V - 50/60 Hz 0.3A; Output: DC +12V 1.5A; IEEE 802.3at: Unrestricted; IEEE 802.3bt: Unrestricted |
| Размери, mm | 155 x 140 x 35 mm |
| Тегло, g | 307.3 g |
| Други | Networking: IPv6, VLANs, WMM, U-APSD |
| Управление | Cloud managed, Standalone; ZON Utility; Web UI/CLI |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.