Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
ZyXEL NWA210v2 AX5400 2x2:2+4x4:4 MU-MIMO, 2x2.5G LAN Ports PoE+ (802.3at), Standalone/Nebula Cloud Managed
| Скорост | 2.4GHz: 575 Mbps; 5GHz: 4800 Mbps |
|---|---|
| Антена | Internal Antenna (Antenna gain: 2.4GHz: 1.49dBi, 2X2:2SS, 5GHz: 2.78dBi, 4X4:4SS) |
| Интерфейс | 2 x 1/2.5Gbps LAN |
| Стандарти | IEEE802.11 ax/ac/n/g/b/a; MU-MIMO |
| Сигурност | WEP, WPA, WPA2, WPA3; Authentication: IEEE 802.1X/ RADIUS authentication; Access management: L2-isolation, MAC filtering, Rogue AP detection |
| Захранване | PoE (802.3at): power draw 21.5W; DC input : USB PD15 VDC2A (Type C) |
| Размери, mm | 250 x 160 x 47 mm |
| Тегло, g | 815 g |
| Други | IPv6, VLANs, WMM, U-APSD |
| Управление | Nebula Cloud managed; Standalone; ZON Utility; Web UI/CLI; SNMP |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.