Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Epson EH-TW6250 Home Cinema, 4K Pro UHD, HDR10 16:9, Full HD 1080p, 240Hz, 2800 lumens, 35000 : 1, WLAN, HDMIx2, USB, Android TV, 24 Months
Превърнете дома си в сцена за всяко представление с мощния проектор 4K PRO-UHD и функциите за игри. Android TV означава, че можете лесно да предавате поточно и излъчвате забавления на смарт и гъвкави екранни решения. Отчетливите изображения, дълбоките черни тонове, плавните движения, както и многото възможности за свързване и лесната настройка и подравняване правят този проектор най-добрия избор за всички домашни забавления. Този проектор 4K PRO-UHD за домашно кино може да създаде усещането за голям екран в собствения Ви дом, като закъснението е под 20 ms, а изображенията достигат до 500 инча. Той може да се справи с най-лиричните сцени с ясно изразени сенки и дълбочина на черните тонове, да увеличи яркостта с подсилване на черната гама за подобрено игрово изживяване. Компактният и лек EH-TW6250 е лесен за преместване, а вертикалното отместване на обектива и увеличението от 1,6 пъти и трапецовидната корекция гарантират безпроблемно позициониране на картината. Достъпът до забавления е лесен с вградения Android TV и 1.4 HDMI порт. Технологията 3LCD от Epson генерира невероятно ярка, но наситена картина с еднакво висок интензитет на бяла и цветна светлина. Дори в ярки помещения този проектор 4K PRO-UHD има яркост от 2 800 лумена с коефициент на контрастност от 35000:1.
| Технология | 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter |
|---|---|
| Яркост, lumens | 2800 Lumens |
| Разд. способност | 4K PRO-UHD |
| Размер на екрана, inch | 40" ~ 500" |
| Поддържане на формати | 16:9 |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 36 dB (Normal), 28 dB (ECO) |
| Коефициент на увеличение | Manual, Factor: 1 - 1.62 |
| Късофокусен | no (Projection Distance Wide/Tele 2.34 m - 3.81 m ( 80 inch screen)) |
| Опция за безжично прожектиране | Wireless LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5) |
| Входове | USB 2.0, USB 2.0 Type Mini-B |
| Изходи | Stereo mini jack audio out |
| HDMI | HDMI (HDCP 2.3) |
| Лампа живот, h | 4500 / 7500 hours (Normal / Eco) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 33.3 x 27.5 x 13.1 |
| Тегло, kg | 4.1 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | UHE, 200W |
| Други | Android TV; HDR10, HLG; Keystone Correction: Auto vertical: ± 30°, Manual horizontal ± 30°; LCD Panel: 0.61 inch with C2 Fine; Kensington lock, Padlock, Security cable hole |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.