Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HiFuture AIX Black, 1.43"AMOLED, 466*466, Powered by Dual Core & Syntra AI, Bluetooth Call, 1ATM Waterproof, Sixth Generation Health Sensor, Stainless Steel, Up to 10 days daily use
HiFuture AIX е елегантен смарт часовник, изработен от неръждаема стомана, който съчетава издръжливост и класически стил със съвременни функции. Той разполага с ярък 1.43-инчов AMOLED дисплей с резолюция 466?466 px, защитен с Corning Gorilla Glass, което е три пъти по-здраво и осигурява изключителна устойчивост на надрасквания и повреди. Часовникът предлага функции за проследяване на здравето, включително мониторинг на сърдечния ритъм и анализ на съня, както и над 100 различни спортни режима с автоматично разпознаване. HiFuture AIX позволява приемане на обаждания и получаване на известия директно на китката, което прави комуникацията по-удобна и бърза, а батерията му издържа до 10 дни при стандартна употреба. Благодарение на интелигентната система Syntra AI устройството предоставя по-персонализирано изживяване и по-лесно управление на ежедневните задачи. С HiFuture AIX вие получавате стилен аксесоар и пълноценен фитнес помощник в едно.
| Дисплей, inch | 1.43" (3.63 cm) |
|---|---|
| Резолюция | 466x466 |
| Сензорен дисплей | Capacitive full touch screen, AMOLED Display |
| Памет, MB | 128MB |
| Съвместими операционни системи | iOS9.0 Above, Android 4.4 Above |
| Чипсет | ATS3085L |
| Графичен процесор | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Безжична мрежа | - |
| Мобилна мрежа | - |
| GPS | - |
| NFC | - |
| Сензори | Heart rate, Pedometer, Sleep Monitor, Blood Oxygen |
| Допълнителни функции | Sports Mode, Alarm, Find phone, Brightness adjustment, Mute setting, Reset, Power Off, Menstrual Cycle |
| Съобщения | WeChat, QQ, Instagram, YouTube, Messenger, Gmail, Snapchat, Facebook, Twitter, WhatsApp, Pinterest, Hangouts, Linedln, Skype, Tumblr, Viber, LINE, Google+, Flickr, VKontakte, KakaoTalk |
| Водоустойчивост | 1ATM |
| Батерия, mAh | 350mAh |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 46 x 46 x 11 mm |
| Цвят на корпуса | Black |
| Цвят на каишката | Black |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.