Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HiFuture Ultra 3 Black Red, 2.0" IPS, 240x296, Bluetooth Call, IP68 Waterproof, 24/7 True Heart Rate & Blood Oxygen Sensor, Up to 7 days daily use, 100+ Sports Mode
HiFuture Ultra3 е стилен и многофункционален смарт часовник, съчетаващ модерен дизайн с богат набор от функционалности. Той разполага с 2.0?инчов IPS дисплей с резолюция от 240?296 пиксела, който осигурява ясна и подробна визуализация на уведомления, здравни показатели и тренировъчни данни. С елегантно покритие от карбонови влакна, задният капак защитава часовника от надрасквания и удари, като същевременно придава изтънченост на ежедневния стил. Създаден за динамичното ежедневие, часовникът предлага безжични разговори директно от китката и непрекъснато следене на пулса и кислородните нива, осигурявайки яснота и спокойствие относно здравословното състояние. С над 100 спортни режима часовникът позволява лесно проследяване на различни активности – от ежедневни разходки до интензивни тренировки – както и детайлен анализ на постигнатия напредък. Благодарение на батерията с до 7 дни живот с едно зареждане, Ultra3 позволява да се съсредоточите върху активния ден, без да се налага постоянно зареждане.
| Дисплей, inch | 2.0" (5.08 cm) |
|---|---|
| Резолюция | 240x296 |
| Сензорен дисплей | Capacitive full touch screen |
| Памет, MB | 128MB |
| Съвместими операционни системи | iOS9.0 Above, Android 4.4 Above |
| Чипсет | Realtek8763EWE |
| Графичен процесор | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Безжична мрежа | - |
| Мобилна мрежа | - |
| GPS | - |
| NFC | - |
| Сензори | Heart Rate Sensor, Gravity Sensor, Sleep Monitor, Pedometer, Blood Oxygen |
| Допълнителни функции | Sports Mode, Remote Control, Blood Pressure, Menstrual Cycle, Alarm, Find phone, Brightness adjustment, Mute setting, Reset, Power Off |
| Съобщения | WeChat, QQ, Instagram, YouTube, Messenger, Gmail, Snapchat, Facebook, Twitter, WhatsApp, Pinterest, Hangouts, Linedln, Skype, Tumblr, Viber, LINE, Google+, Flickr, VKontakte, KakaoTalk |
| Водоустойчивост | IP68 |
| Батерия, mAh | 350mAh |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 48 x 41 x 11 mm |
| Цвят на корпуса | Black |
| Цвят на каишката | Red |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.